Emlak Proje Haber
Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi
DumanKaya DingDangDong - CTC Test

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İstanbul’un kalbi Topkapı’da merakla beklenen Beyaz Park Topkapı projesi 13 Kasım Cuma günü düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi. Başarılı bir ön talep toplama süreci geçirilen projede lansmanın ardından satışlar da başladı.

Beyaz İnşaat’ın İstanbul’un en hızlı değer kazanan ve merkezi bölgelerinden Topkapı’da hayata geçirdiği Beyaz Park Topkapı projesi yoğun bir ön talep sürecinin ardından satışa sunuldu.

Grand Hyatt Hotel’de düzenlenen basın toplantısının ardından satışa sunulan Beyaz Park Topkapı’da lansman dönemine özel olarak dairelerin fiyatları 395 bin TL’den başlıyor.

İstanbul’un kalbi Topkapı’da konumlandırılan Beyaz Park Topkapı projesiyle toplam yaklaşık 86 bin metrekarelik inşaat alanında, 371 konut ve tamamı dört bin metrekareyi bulan ticari ünite alanları yer alıyor.

Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz;

“43 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bu döneme kadar binlerce konuta, yüzlerce ofise imzamızı attık. Şimdi de İstanbul’un en değerli noktalarından Topkapı’da, Beyaz Park Topkapı projemizi 100 milyon TL yatırımla hayata geçiriyoruz. Son derece değerli bir lokasyonda yükselecek projemiz, bölgenin de gelişimi noktasında büyük önem taşıyor. Lansman öncesinde yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştık. Bir çok yatırımcının da bu dönemde talebini aldık. Şuana kadar projenin %15’i opsiyonlu diyebiliriz. Lansmanın ardından son derece avantajlı fiyatlarla satışlarımıza da başlıyoruz.”

dedi.

100 MİLYON TL’LİK DEV YATIRIM

Topkapı’nın en değerli noktasında konumlanan proje, yaklaşık 86 bin metrekarelik alan üzerinde arsa bedeli hariç 100 milyon TL’lik yatırım ile yükseliyor.

Son derece değerli bir bölgede yer alan Beyaz Park Topkapı projesinin 11 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılarak sakinlerine ferah bir yaşam alanı sunacak.

Proje bitiminde yaklaşık 1.200 kişinin yaşayacağı Beyaz Park Topkapı, estetik ve mimari özellikleriyle de dikkat çekiyor.

İki etaptan oluşacak projenin mimarisinde Sabri Paşayiğit ve RGS İç Mimarlık’ın imzası yer alıyor.

HER ZEVKE HİTAP EDEN DAİRELER

Yaklaşık 86 bin metrekare inşaat alanının da, 371 konut ve dört bin metrekarelik ticari üniteden oluşan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor. Projede daireler 70 metrekareden başlayıp 210 metrekareye kadar çıkıyor.

CAZİP FİYATLAR, ALTERNATİFLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Beyaz Park Topkapı’da 395 bin TL’den başlayan cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor. 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarla kredi kullanılabilen projede; yüzde 25 peşinat ile Beyaz İnşaat bünyesinde 30 aya kadar da faizsiz taksitlendirme imkânı sunuluyor.

TÜM ULAŞIM AKSLARININ MERKEZİNDE

İstanbul’un en merkezi noktalarından Topkapı’da yükselen proje, ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. Tüm ana arterlere çok yakın bir noktada konumlanan proje; Metro, Metrobüs ve diğer toplu taşıma hatlarına da kısa bir mesafede yer alıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği proje, 2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek.

PROJE DETAYLARI

Projenin Adı:Beyaz Park Topkapı

Lokasyon:Topkapı

Yapımcı Firma:Beyaz İnşaat

Lansman Tarihi:13 Kasım 2015

Teslim Tarihi:31.12.2017

İnşaat Alanı:86.000 m2

Arsa Alanı:15.500 m2

Peyzaj Alanı:11.000 m2 peyzaj alanı

Etap Sayısı: 2

Mimarlık Ofisleri:Sabri PaşaYiğit ve RSG İç Mimarlık

Yatırım Bedeli:100.000.000 TL ( Arsa hariç )

Toplam Konut Sayısı:371

Ticari Alanlar:4.000 m2

Proje Bitiminde Yaşayacak Kişi Sayısı: 1.200

Konut Tipleri:1+1, 2+1, 3+1, 4+1

Konut Metrekareleri:70 m2 ile 210 m2 aralığında

Ödeme Planı: 120 aya kadar kredi anlaşmalı bankalar aracılığıyla konut kredisi yada %25 peşin, 12, 24 veya 30 aya kadar faizsiz taksitlendirme seçenekleri yer alıyor.

Satış Ofisi: Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. No:34 Topkapı / İstanbul

Telefon: 481 24 24


Aralık Ağaoğlu My Home Maslak - CTC Test

Etiketler : beyaz park topkapı , beyaz park , topkapı projesi , beyaz inşaat


Bu sayfayı facebook'ta paylaş

Site İçi Arama

www.emlakprojehaber.com

Emlak Haber | Konut Projeleri | Ticari Projeler | Proje Arama | Firma Rehberi | Yazarlar | Reklam | İletişim | RSS | Site Haritası

Google Analytics PX